BİZ SİZİN İÇİN BURADAYIZ, LÜTFEN SİZDE BİZİM İÇİN EVDE KALIN!

Koronavirüs sebebiyle herkesin evlerinde kaldığını varsayıyoruz. Bu süre zarfında sağlık ile ilgili konularda Acil Hemşireleri olarak sorularınızı cevaplamak için buradayız. Yorum bölümünden bize sorularınızı sorabilirsiniz. Acele etmeyin muhakkak size cevap vereceğiz, unutmayın ki koronavirüse karşı mücadele vermekteyiz.

 

DİKKAT! Ama şunu unutmayın ki hiç bir zaman kişiyi birebir muayene eden, kişinin tüm tıbbi durumunu bilen kendi doktorunun verdiği kararların yerini tutamaz, tutmamalıdır. Sitedeki bilgiler tedavi yöntemleri ve hastalıklar hakkında genel bilgiler vermektedir, kişinin özel tıbbi durumu hakkında kişinin ve kişinin kendi doktorunun vereceği kararı bağlamadığı gibi kişiyi herhangi teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Sadece bilgi verme amaçlıdır. Acilhemsireleri.com oluşacak olumsuzluklardan sorumlu değildir.

Önceki İçerikÇİLYAD
Sonraki İçerikMaskelerimizin Altında Kayboldu Gülümsemelerimiz
Acil Serviste görev yapan teknoloji tutkunu bir sağlık çalışanıyım. Gündüzleri hayat kurtarıp geceleri kod yazıyorum 😉 Tecrübelerimi, edindiğim bilgileri burada paylaşıyorum.

Bir Cevap Yazın